Všeobecný zákaz kopírování obsahu blogu!

Kapitola 2.

28. dubna 2012 v 21:52 | Black-chan |  Otrok
Uhm, promiňte, že dlouho nic nebylo... Stalo se mnoho věcí a tohle mám jenom jako odreagování, zatím... Snad se bude další krátké pokráčko líbit.Mladý arab byl rád, že tenhle poklad bude jeho. Vypadal křehce a byl by nerad, kdyby s ním někdo zacházel špatně.
" Ohare, dohlédni na to, aby toho chlapce v pořádku dopravili na mé panství," otočil se Ihar na svého rádce. Ten přikývnul a pozoroval, jak jeho pán odchází.
Ihar měl panství nedaleko. Cestou přemýšlel, proč ten muž mluvil o chlapci jako o zrůdě. Jemu samotnému spíš přišel jako ubožák. Ale to je většina těch, kteří jsou v téhle uličce. Buď nalezenci nebo je rodiče prodají do otroctví kvůli penězům.

Zamyšleně přešel halou a namířil si to do svého pokoje. Byl dost velký na to, aby se tam vešla klec, i když v ní chlapce nechtěl příliž dlouho držet. Ihar zabrouzdal do vzpomínek, kdy začal zachraňovat právě takhle týrané děti, chlapce i dívky. Naučil je způspbům a vyhledával pro ně vhodné rodiny.
Manželé s těmi dětmi se za ním po letech vraceli a děkovali mu, že jim všem vrátil smysl života a lepší vyhlídky do budoucna.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kimi kimi | 29. dubna 2012 v 2:25 | Reagovat

pěkný, i když krátký :D :) těším se na další

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama